B43564J5478M000
Przegląd produktów
Part Number: B43564J5478M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43564J5478M000.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 713 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43564J5478M000
Part Number B43564J5478M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 713 pcs Arkusz danych B43564J5478M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.583" Dia (91.00mm)
Seria B43564 Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43564J5478M
B43564J5478M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 5.787" (147.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 38 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz Pojemność 4700µF