B43564A6398M7
Przegląd produktów
Part Number: B43564A6398M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Arkusze danych: B43564A6398M7.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 670 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43564A6398M7
Part Number B43564A6398M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 670 pcs Arkusz danych B43564A6398M7.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43564 Ripple Current @ Low Frequency 14.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43564A6398M007 temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 34 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 34 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 3900µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 3900µF