B43564A5108M000
EPCOSEPCOS
B43564A5108M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43564A5108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43564A5108M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43564A5108M000
Part Number B43564A5108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3751 pcs Arkusz danych B43564A5108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.032" Dia (51.60mm)
Seria B43564 Ripple Current @ Low Frequency 5.4A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy 495-3514
B43564A5108M
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.874" (22.20mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 130 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.161" (105.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 140 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Pojemność 1000µF