B43564A2159M3
Przegląd produktów
Part Number: B43564A2159M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW
Arkusze danych: B43564A2159M3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 780 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43564A2159M3
Part Number B43564A2159M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 250V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 780 pcs Arkusz danych B43564A2159M3.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.583" Dia (91.00mm)
Seria B43564 Ripple Current @ Low Frequency 29.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43564A2159M003 temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 8 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 15000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C Pojemność 15000µF