B43564A1477M000
Przegląd produktów
Part Number: B43564A1477M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 160V SCREW
Arkusze danych: B43564A1477M000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43564A1477M000
Part Number B43564A1477M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 160V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6357 pcs Arkusz danych B43564A1477M000.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B43564 oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy B43564A1477M
B43564A1477M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose