B43564A0108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43564A0108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Arkusze danych: B43564A0108M000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43564A0108M000
Part Number B43564A0108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3884 pcs Arkusz danych B43564A0108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.032" Dia (51.60mm)
Seria B43564 Ripple Current @ Low Frequency 5.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43564A 108M
B43564A108M
B43564A108M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. -
Główny odstęp 0.874" (22.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 3.232" (82.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 130 mOhm @ 100Hz Pojemność 1000µF