B43545B5187M000
EPCOSEPCOS
B43545B5187M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43545B5187M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43545B5187M000.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43545B5187M000
Part Number B43545B5187M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28421 pcs Arkusz danych B43545B5187M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43545 Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43545B5187M
B43545B5187M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 760 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 180µF Aplikacje General Purpose