B43545A5567M000
EPCOSEPCOS
B43545A5567M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43545A5567M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43545A5567M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43545A5567M000
Part Number B43545A5567M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11648 pcs Arkusz danych B43545A5567M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43545 Ripple Current @ Low Frequency 3.08A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43545A5567M
B43545A5567M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 250 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 160 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 560µF Aplikacje General Purpose