B43544E2567M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43544E2567M067
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM SNAP
Arkusze danych: B43544E2567M067.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43544E2567M067
Part Number B43544E2567M067 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34017 pcs Arkusz danych B43544E2567M067.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43544 Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania - Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43544E2567M 67
B43544E2567M67
B43544E2567M67-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 190 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 560µF Aplikacje General Purpose