B43544B5277M002
EPCOSEPCOS
B43544B5277M002 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43544B5277M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM SNAP
Arkusze danych: B43544B5277M002.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43544B5277M002
Part Number B43544B5277M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18005 pcs Arkusz danych B43544B5277M002.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43544 Ripple Current @ Low Frequency 1.66A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania - Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43544B5277M 2
B43544B5277M 2
B43544B5277M2
B43544B5277M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 560 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 360 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 360 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose