B43544B2108M002
EPCOSEPCOS
B43544B2108M002 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43544B2108M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM SNAP
Arkusze danych: B43544B2108M002.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43544B2108M002
Part Number B43544B2108M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25804 pcs Arkusz danych B43544B2108M002.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43544 Ripple Current @ Low Frequency 2.71A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania - Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43544B2108M 2
B43544B2108M 2
B43544B2108M2
B43544B2108M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 120 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 85 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 85 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose