B43544A6477M060
EPCOSEPCOS
B43544A6477M060 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43544A6477M060
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Arkusze danych: B43544A6477M060.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43544A6477M060
Part Number B43544A6477M060 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10886 pcs Arkusz danych B43544A6477M060.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43544 Ripple Current @ Low Frequency 2.51A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43544A6477M 60
B43544A6477M60
B43544A6477M60-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 270 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 180 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose