B43541B9157M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43541B9157M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43541B9157M000.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43541B9157M000
Part Number B43541B9157M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35633 pcs Arkusz danych B43541B9157M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43541 Ripple Current @ Low Frequency 1.36A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43541B9157M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 730 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 530 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose