B43541A8277M067
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43541A8277M067
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 600V SNAP
Arkusze danych: B43541A8277M067.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43541A8277M067
Part Number B43541A8277M067 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 20% 600V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11109 pcs Arkusz danych B43541A8277M067.pdf
Napięcie - znamionowe 600V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43541 Ripple Current @ Low Frequency 2.24A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43541A8277M 67
B43541A8277M67
B43541A8277M67-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 680 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 430 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 270µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose