B43540G2567M62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43540G2567M62
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43540G2567M62.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43540G2567M62
Part Number B43540G2567M62 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24885 pcs Arkusz danych B43540G2567M62.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43540 Ripple Current @ Low Frequency 2.52A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43540G2567M 62
B43540G2567M062
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 160 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 130 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 560µF