B43540B9187M82
Przegląd produktów
Part Number: B43540B9187M82
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43540B9187M82.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43540B9187M82
Part Number B43540B9187M82 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24369 pcs Arkusz danych B43540B9187M82.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.59A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43540B9187M 82
B43540B9187M082
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 390 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 330 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 330 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 180µF