B43540A9127M87
Przegląd produktów
Part Number: B43540A9127M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43540A9127M87.pdf
460 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43540A9127M87
Part Number B43540A9127M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38783 pcs Arkusz danych B43540A9127M87.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.19A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43540A9127M 87
B43540A9127M087
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 600 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 510 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 120µF