B43540A5477M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43540A5477M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43540A5477M007.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43540A5477M007
Part Number B43540A5477M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8055 pcs Arkusz danych B43540A5477M007.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43540 Ripple Current @ Low Frequency 3.15A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43540A5477M 7
B43540A5477M7
B43540A5477M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 290 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose