B43540A5227M60
Przegląd produktów
Part Number: B43540A5227M60
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43540A5227M60.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43540A5227M60
Part Number B43540A5227M60 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20915 pcs Arkusz danych B43540A5227M60.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43540 Ripple Current @ Low Frequency 1.72A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43540A5227M 60
B43540A5227M060
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 630 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 440 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 220µF