B43540A2188M67
Przegląd produktów
Part Number: B43540A2188M67
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43540A2188M67.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43540A2188M67
Part Number B43540A2188M67 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11484 pcs Arkusz danych B43540A2188M67.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43540 Ripple Current @ Low Frequency 5.3A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43540A2188M 67
B43540A2188M067
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 65 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C Pojemność 1800µF