B43521A4158M000
Przegląd produktów
Part Number: B43521A4158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: B43521A4158M000.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43521A4158M000
Part Number B43521A4158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3954 pcs Arkusz danych B43521A4158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria B43521 Ripple Current @ Low Frequency 6.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Inne nazwy B43521A4158M
B43521A4158M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 70 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose