B43520A0158M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43520A0158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 420V RADIAL
Arkusze danych: B43520A0158M000.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43520A0158M000
Part Number B43520A0158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 420V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2866 pcs Arkusz danych B43520A0158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria B43520 oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - 5 Lead Inne nazwy B43520A 158M
B43520A158M
B43520A158M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 3.701" (94.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose