B43515B5128M000
Przegląd produktów
Part Number: B43515B5128M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43515B5128M000.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43515B5128M000
Part Number B43515B5128M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3850 pcs Arkusz danych B43515B5128M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.772" Dia (45.00mm)
Seria B43515 Ripple Current @ Low Frequency 4.03A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43515B5128M
B43515B5128M-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 160 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.031" (77.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1200µF Aplikacje General Purpose