B43512A5158M000
Przegląd produktów
Part Number: B43512A5158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP 4L
Arkusze danych: B43512A5158M000.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43512A5158M000
Part Number B43512A5158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP 4L Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4186 pcs Arkusz danych B43512A5158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria B43512 Ripple Current @ Low Frequency 6.56A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43512A5158M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 120 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.622" (92.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 75 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 75 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose