B43511E687M87
Przegląd produktów
Part Number: B43511E687M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43511E687M87.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511E687M87
Part Number B43511E687M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4978 pcs Arkusz danych B43511E687M87.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 3.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 240 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.843" (72.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 680µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 230 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose