B43511E0108M000
Przegląd produktów
Part Number: B43511E0108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43511E0108M000.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511E0108M000
Part Number B43511E0108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3380 pcs Arkusz danych B43511E0108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.772" Dia (45.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43511E 108M
B43511E108M
B43511E108M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 160 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose