B43511C5108M000
EPCOSEPCOS
B43511C5108M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43511C5108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43511C5108M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511C5108M000
Part Number B43511C5108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3446 pcs Arkusz danych B43511C5108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.772" Dia (45.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 5.1A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy 495-6108
B43511C5108M
B43511C5108M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 160 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.835" (72.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose