B43511C4687M80
Przegląd produktów
Part Number: B43511C4687M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: B43511C4687M80.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511C4687M80
Part Number B43511C4687M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4679 pcs Arkusz danych B43511C4687M80.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 3.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43511C4687M080 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 150 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.449" (62.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 680µF