B43511A9158M80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43511A9158M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43511A9158M80.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511A9158M80
Part Number B43511A9158M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1733 pcs Arkusz danych B43511A9158M80.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 7.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43511A9158M080 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 70 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Pojemność 1500µF