B43511A4567M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43511A4567M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: B43511A4567M007.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511A4567M007
Part Number B43511A4567M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10470 pcs Arkusz danych B43511A4567M007.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43511A4567M 7
B43511A4567M 7
B43511A4567M7
B43511A4567M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 190 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 160 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 560µF Aplikacje General Purpose