B43511A0827M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43511A0827M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43511A0827M000.pdf
144 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43511A0827M000
Part Number B43511A0827M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5148 pcs Arkusz danych B43511A0827M000.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43511 Ripple Current @ Low Frequency 4.6A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43511A 827M
B43511A827M
B43511A827M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.886" (22.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 200 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 820µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Pojemność 820µF Aplikacje General Purpose