B43510C9108M87
Przegląd produktów
Part Number: B43510C9108M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43510C9108M87.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510C9108M87
Part Number B43510C9108M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4134 pcs Arkusz danych B43510C9108M87.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 4.48A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510C9108M087 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.984" (25.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 80 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.843" (72.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 65 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 1000µF