B43510B9108M000
EPCOSEPCOS
B43510B9108M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43510B9108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: B43510B9108M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510B9108M000
Part Number B43510B9108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6094 pcs Arkusz danych B43510B9108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.575" Dia (40.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 4.77A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy 495-6293
B43510B9108M
B43510B9108M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.984" (25.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 80 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 65 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose