B43510B6108M80
Przegląd produktów
Part Number: B43510B6108M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Arkusze danych: B43510B6108M80.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510B6108M80
Part Number B43510B6108M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4042 pcs Arkusz danych B43510B6108M80.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.772" Dia (45.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 3.31A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510B6108M080 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.984" (25.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 160 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.843" (72.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 1000µF