B43510B5128M080
Przegląd produktów
Part Number: B43510B5128M080
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43510B5128M080.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510B5128M080
Part Number B43510B5128M080 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3051 pcs Arkusz danych B43510B5128M080.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 5.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510B5128M 80
B43510B5128M80
B43510B5128M80-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.984" (25.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 4.024" (102.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 1200µF