B43510A6128M87
Przegląd produktów
Part Number: B43510A6128M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 500V SNAP
Arkusze danych: B43510A6128M87.pdf
56 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510A6128M87
Part Number B43510A6128M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 500V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2817 pcs Arkusz danych B43510A6128M87.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 4.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510A6128M087 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1200µF Aplikacje General Purpose