B43510A3687M80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43510A3687M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP
Arkusze danych: B43510A3687M80.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510A3687M80
Part Number B43510A3687M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 385V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6914 pcs Arkusz danych B43510A3687M80.pdf
Napięcie - znamionowe 385V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 3.49A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510A3687M080 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.984" (25.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 130 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 2.055" (52.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 680µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 680µF