B43509C2108M000
Przegląd produktów
Part Number: B43509C2108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43509C2108M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43509C2108M000
Part Number B43509C2108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19845 pcs Arkusz danych B43509C2108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43509 Ripple Current @ Low Frequency 2.02A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43509C2108M temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF