B43509A5477M000
Przegląd produktów
Part Number: B43509A5477M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43509A5477M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43509A5477M000
Part Number B43509A5477M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15787 pcs Arkusz danych B43509A5477M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43509 Ripple Current @ Low Frequency 2.07A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43509A5477M temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 330 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 220 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose