B43508E2827M000
EPCOSEPCOS
B43508E2827M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43508E2827M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: B43508E2827M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508E2827M000
Part Number B43508E2827M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23992 pcs Arkusz danych B43508E2827M000.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 2.07A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy 495-75223
B43508E2827M
B43508E2827M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 200 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 820µF Aplikacje General Purpose