B43508C5337M062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43508C5337M062
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43508C5337M062.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508C5337M062
Part Number B43508C5337M062 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9637 pcs Arkusz danych B43508C5337M062.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508C5337M 62
B43508C5337M62
B43508C5337M62-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 530 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 370 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 370 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose