B43508C5157M87
Przegląd produktów
Part Number: B43508C5157M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43508C5157M87.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508C5157M87
Part Number B43508C5157M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17501 pcs Arkusz danych B43508C5157M87.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508C5157M 87 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.15 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.071" (27.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 820 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 820 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF