B43508C2827M7
Przegląd produktów
Part Number: B43508C2827M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43508C2827M7.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508C2827M7
Part Number B43508C2827M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19844 pcs Arkusz danych B43508C2827M7.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508C2827M 7 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 200 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 820µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B43508C2827M
B43508C2827M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP