B43508B5227M000
Przegląd produktów
Part Number: B43508B5227M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Arkusze danych: B43508B5227M000.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508B5227M000
Part Number B43508B5227M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19443 pcs Arkusz danych B43508B5227M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.11A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508B5227M
B43508B5227M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 790 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 560 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 560 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose