B43508B2567M80
Przegląd produktów
Part Number: B43508B2567M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43508B2567M80.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508B2567M80
Part Number B43508B2567M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27478 pcs Arkusz danych B43508B2567M80.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.47A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43508B2567M 80 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 280 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 560µF