B43508A2228M007
Przegląd produktów
Part Number: B43508A2228M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43508A2228M007.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43508A2228M007
Part Number B43508A2228M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11344 pcs Arkusz danych B43508A2228M007.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43508 Ripple Current @ Low Frequency 2.89A @ 100Hz