B43505E2227M80
Przegląd produktów
Part Number: B43505E2227M80
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43505E2227M80.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43505E2227M80
Part Number B43505E2227M80 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37280 pcs Arkusz danych B43505E2227M80.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43505 Ripple Current @ Low Frequency 960mA @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43505E2227M 80
B43505E2227M080
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 700 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.268" (32.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 580 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 580 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF