B43504H2687M7
Przegląd produktów
Part Number: B43504H2687M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43504H2687M7.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504H2687M7
Part Number B43504H2687M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26462 pcs Arkusz danych B43504H2687M7.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.86A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504H2687M 7
B43504H2687M0007
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 230 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF