B43504F2477M002
EPCOSEPCOS
B43504F2477M002 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43504F2477M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43504F2477M002.pdf
320 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504F2477M002
Part Number B43504F2477M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28470 pcs Arkusz danych B43504F2477M002.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy B43504F2477M 2
B43504F2477M2
B43504F2477M2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 330 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 270 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 270 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose