B43504F2188M87
Przegląd produktów
Part Number: B43504F2188M87
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43504F2188M87.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43504F2188M87
Part Number B43504F2188M87 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9950 pcs Arkusz danych B43504F2188M87.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43504 Ripple Current @ Low Frequency 3.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy B43504F2188M 87
B43504F2188M087
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 100 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.858" (47.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 1800µF